You are currently viewing Venüsbet 5 Tombala Kartı Alana 1 Kart Bedava

Venüsbet 5 Tombala Kartı Alana 1 Kart Bedava

Venüsbet’ten promosyon severlere yep yeni bir kampanya daha geliyor ! Ülkemizde ve Dünya’da spor müsabakalarının oynanmaması sebebiyle uzun insanlar bahis oynayacakları yeni mecralar veya sporlar aradılar durdular ! İşte o bomba haber venüsbet‘ten geldi.

5 Tombala Kartı Alana 1 Kart Bedava

venusbet-tombala-300x68 Venüsbet 5 Tombala Kartı Alana 1 Kart Bedava

Tombala Oyunları Venusbet ile Daha Keyifli
Venusbet 5 Adet Kart Alana 1 Adet Kart Bizden Hediye.
Kampanyaya katılmak için ekstra bir başvuru yapmanıza gerek yoktur. Tombala oyunlarına giriş yapmanız kampanyaya katılmak için adım atmanız anlamına gelecek.
Daha sonrasında bu alanda 5 kart satın aldıktan sonra seçtiğiniz 6’ncı kart bedava olacaktır. Kampanyada herhangi bir kısıtlama da bulunmuyor. 10 kart almanız durumunda 2 kart bedava kazanmış olacaksınız.
Her 5 kartta bir bedava tombala kartınızı almayı unutmayın. Ayrıca kart ücretinde de herhangi bir kısıtlama yok. Bütçenize göre 5 kart satın aldıktan sonra aynı ücretli 6’ncı kartı elde etmiş oluyorsunuz.

 Şartlar & Kurallar

  • Promosyon Venusbet Dünyası’nda ki tüm kullanıcılar için geçerlidir.
  • Tombalada her çekiliş için satin aldiginiz 6 kartın 1 tanesi bedava. 12 kart alırsanız 2 tanesi bedava… Gün, saat veya kart ücreti şartı yoktur.
  • Hediye tombala kartı için canlı destek hattımıza bildirimde bulunmaniz gerekmiyor. Tombala bölümünde otomatik olarak işlemektedir.
  • Örn: Tombala alaninda 3 TL lik 6 kart aliyorsunuz. Bakiyenizden 18 TL yerine 5 kart parasi olan 15 TL düşüyor.
  • Hediye kartınızın herhangi bir çevrim şartı yoktur.
  • Üstelik yatırım bonusu veya discount / kayıp bonusunuz bu promosyondan etkilenmiyor. Yatırım bonusuyla oynamaniz durumunda da bu promosyon geçerlidir.
  • Not: Bu kampanyada, 5 kart satin aldiginiz zaman 6. Kart otomatik olarak kartlariniza eklenmez. Bu bonusumuz 6. karti seçtiginizde bakiyenizden kart ücreti düsmeyecek sekilde ayarlanmistir.

Bir yanıt yazın